tripleks w pokoju

Do czego służy Tripleks?

Dodane przez Michał Buczkowski / Ilość komentarzy (0)

Nie jest to fotoksiążka, choć jest oprawiony w eko-skórę i z daleka przypomina niewielki album. Nie jest to także ramka na zdjęcie, choć jego główna funkcja sprowadza się do wyeksponowania trzech najważniejszych zdjęć. Do czego służy Tripleks?

 

Poznaj Tripleks

 

Na jakie okazje?

Tripleks spełni swą rolę, gdy potrzeba produktu wyglądającego ekskluzywnie a zdjęć mamy niewiele. Lub jeśli chcemy wyeksponować tylko najważniejsze ujęcia, gdy chcemy dać im szlachetną oprawę.

 

dwa tripleksy

 

Para młoda chce wręczyć rodzicom podczas wesela zdjęcia z sesji narzeczeńskiej. Można wtedy wykonać fotoobraz, ale nie każdy chce i ma możliwość przesłonić dużą powierzchnię ściany fotoobrazem. Nie zawsze też będzie możliwość, aby już na samo wesele przygotować fotoalbum czy fotoksiążkę. Tripleks to niezobowiązujący, szybki w przygotowaniu a bardzo elegancki prezent.

 

tripleks ślub

 

Inną okazją, gdy będziemy chcieli wykonać Tripleks, mogą się okazać urodziny (szczególnie osiemnastka) czy inne uroczystości: wspólne warsztaty, konferencje, spotkania rodzinne. Często w takich sytuacjach brakuje ujęć, by wykonać inną pamiątkę. A chcemy przecież, by rzecz prezentowała się godnie, by była pamiątką na lata.

 

tripleks detal      tripleks grzbiet

 

Dlaczego właśnie Tripleks?

Tripleks jest wygodny. Jest stosunkowo niewielki, łatwo go zapakować, przenieść, wysłać pocztą. A później można go efektownie rozłożyć i postawić na komodzie, regale, kominku, półce z książkami.

Tripleks jest produktem bardzo praktycznym. Nie zajmuje wiele miejsca – można go włożyć do torby, jak książkę. Niejedna babcia na każdy wyjazd do sanatorium wzięłaby ze sobą tak oprawione zdjęcia wnuków. Tripleks nie stłucze się przy tym, jak przeszklona ramka na zdjęcie. Nie zniszczy, jak papierowy wydruk czy pocztówka.

Warto włączyć go do oferty sesji noworodkowych. Także możliwości wykorzystania tripleksów w fotografii rodzinnej i dziecięcej są olbrzymie. Można przygotować sobie kilka tripleksów i trzymać na półce z książkami a eksponować ten, na który akurat przyjdzie nam ochota. Zimą – rodzinne zdjęcia z wakacji a latem rodzinna wigilia. Albo odwrotnie – wedle uznania.

 

tripleks dzieckoJeśli spodobał Ci się ten produkt

skonfiguruj i zamów
Tripleks

 

Zobacz przykładowe projekty – może coś Cię zainspiruje:

tripleks komunia

Tripleks - pamiątka I Komunii Świętej
 

tripleks chrzest

Tripleks ze zdjeciami z chrztu
 

tripleks papieże

Tripleks na prezent
 

tripleks ślub

Tripleks ślubny
 
tripleks przyjaciele
Tripleks na osiemnaste urodziny
 
POBIERZ MAKIETY DO PROJEKTOWANIA TRIPLEKSÓW

Komentarze

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.