Album BOX Akryl Prestige

Fotoalbum z Jakubem Grędą, czyli tandem tańca z fotografią artystyczną

Jakub "Grędziu" Gręda to człowiek, dla którego hip hop dance jest nie tylko ulubionym stylem tanecznym, ale wywarł również wpływ na osobowość i postrzeganie świata. Efekt: Grędziu, jako pierwszy Polak w historii, wygrał Mistrzostwa Świata w kategorii hip-hop do 11 lat!

A potem było coraz lepiej: w 2003r., jako pierwszy hip-hopowiec, reprezentował nasz kraj na Eurowizjii w Amsterdamie. Możemy go też pamiętać jako małego, tańczącego chłopca z programów MDM, Teleranek, 5-10-15, Kawa czy Herbata itp.

     

Od 2011 roku zasila szeregi DeepSide Cru oraz czynnie wspiera inicjatywę 5 Elements. Chętnie przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie, zaznaczając przy tym, że najważniejsza dla tancerza powinna być zabawa i radość wynikająca z samego tańca. Grędziu chętnie zaangażował się we współpracę z branżą fotograficzną, czego efektem stały się profesjonalne sesje fotograficzne i fotoreportaże.

Album BOX Akryl Prestige

Okazło się, że jego osoba inspiruje nie tylko młodych tancerzy, ale też fotografów. Bo taniec to ekstremalne fotograficzne wyzwanie. Fotoalbum jest wyjątkowym produktem, który otwiera szerokie możliwości publikowania artystycznych fotografii. Dlatego właśnie Jakub Gręda zaczął współpracę z najlepszefoto.pl. Zobaczcie projekt kilku rozkładówek jego najnowszego fotoablumu.

Jakub Gręda rozkładówka

rozkładówka najlepszefoto.pl

Więcej informacji o Grędziu znajdziecie na jego oficjalnej stronie gredziu.pl

Komentarze

Fajne

Szkoda, że zabrakło informacji o autorze zdjęć w albumie.

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.