okładka fotoksiążki basic I komunia święta

Jamniki wychodzą z mody

Składane kartoniki na zdjęcia (tzw. jamniki) używane przy komuniach czy chrztach mają chyba tylko jedną zaletę – są tanie. Doczekaliśmy jednak czasów, gdy efektowna fotoksiążka zbliżyła się ceną do kompletu: jamnik + odbitki. Warto, nie przepłacając, dać klientowi produkt lepszy.

Fotoksiążka BASIC to idealny produkt na I komunię świętą. Ten bardzo tani produkt będzie świetną pamiątką ważnych dni. Trwały i atrakcyjny – spodoba się rodzicom, a znacząco nie podniesie kosztów fotografa. Innymi słowy oferta z fotoksiążką będzie bardziej konkurencyjna niż podobna z odbitkami powkładanymi w kartonik.

okładka fotoksiążki basic I komunia święta

Kilkadziesiąt stron pozwala umieścić w fotoksiążce zdjęcia całej grupy komunijnej. Fotoksiążka stanie się pamiątką nie tylko jednego dziecka, ale całej uroczystości. Po latach będzie można wrócić do wspomnień, zobaczyć zdjęcia reportażowe, przypomnieć sobie jak w tym ważnym dniu wyglądali koledzy i koleżanki. Twój klient otrzyma dużo pełniejsze przypomnienie klimatu tego święta.

Jednocześnie produkt będzie indywidualny, traktowany przez dziecko i jego rodziców jako bardzo osobista pamiątka. Wystarczy zaprojektować dzieciom indywidualnie okładkę i pierwszą stronę fotoksiążki (resztę stron projektując dla całej grupy jednakowo), by wszyscy poczuli się zupełnie wyjątkowo. Wyjątkowo, bo to pamiątka wykonana specjalnie dla nich a nie masowo produkowany jamnik.

Zaproponuj swoim klientom coś, co zapadnie w ich pamięć – duże, ładne zdjęcia w fotoksiążce, której będą z niecierpliwością wyczekiwać.

I komunia święta fotoksiążka najlepszefoto.pl

Komentarze

Wszystko się zgadza. Niemniej jednak jak dla mnie 28 stron to często za dużo, tym bardziej, ze nie ma formatu 20x20.

Zatem postawił Pan przed nami zadanie. Do maja 2015 musimy wprowadzić format 20x20 i możliwość zamawiania fotoksiążek BASIC już od 20 stron. Dziękujemy za tę sugestię.

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.