Łukasz Marciniak

Nagość: minimalistycznie lub komercyjnie

Dodane przez Michał Buczkowski / Ilość komentarzy (1)

Zaprzyjaźnione studio Huśtawka odwiedzą w najbliższym czasie dwaj ciekawi ludzie: Łukasz Marciniak oraz Arkadiusz „Alosha” Branicki. Obaj prezentują różne spojrzenia na kobiecy akt. Zobacz, czego można się nauczyć od jednego i drugiego.

Warsztaty fotograficzne z udziałem Marciniaka i Branickiego to możliwość zetknięcia się z zupełnie odmiennymi wrażliwościami.

Łukasz Marciniak      Arkadiusz „Alosha” Branicki   

Ostatni lipcowy weekend… 26-27 lipca Studio Huśtawka odwiedzi Łukasz Marciniak – ekspert w dziedzinie aktu w ujęciu komercyjnym. Mistrz, estetyk i perfekcjonista. Jego zdjęcia wielokrotnie zdobiły okładki magazynów CKM i Playboy. Cechuje go dbałość o detale, perfekcja i świetny kontakt z ekipą. W jego fotografii nie ma miejsca na przypadkowe kadry. To kurs dla koneserów kobiecego piękna chcących przedstawiać nagość w jawny i… estetyczny sposób. To kurs bez kompromisów – perfekcyjny!

Z kolei „wysmakowany minimalizm”, którym cechuje się Arkadiusz „Alosha” Branicki, to propozycja dla wielbicieli prostoty, ograniczenia liczby rekwizytów i oświetlenia studyjnego. Autor serii „Zodiak” opowie o zagadnieniach związanych z aktem artystycznym oraz skupi się na klasycznym podejściu do ciała. Po szkoleniu pewnie nawiążesz relację z modelką, poznasz ludzkie ciało, jego geometrię i siłę gestykulacji, ekspresji. Warsztaty, które odbędą się 23-24 sierpnia, to akt w innym wydaniu. Na warsztatach kursanci będą zajmować się tym rodzajem aktu, który poświęcony jest pięknu kobiecego ciała, ale bez drażliwych podtekstów erotycznych.

Zapraszamy na szkolenia (zobacz terminarz) oraz do obejrzenia prac obu artystów.

Zdjęcia Arkadiusza Branickiego:

Arkadiusz „Alosha” Branicki       Arkadiusz „Alosha” Branicki

Arkadiusz „Alosha” Branicki       Arkadiusz „Alosha” Branicki 

Arkadiusz „Alosha” Branicki       Arkadiusz „Alosha” Branicki         

Zdjęcia Łukasza Marciniaka:

               Łukasz Marciniak       Łukasz Marciniak 

 Łukasz Marciniak       Łukasz Marciniak

 Łukasz Marciniak       Łukasz Marciniak

Komentarze

Zdjecie na okladce Playboya fatalnie obrobione, reszta przyjemna.

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.