produkt z nKalkulatora w schowku

Zajrzyj do schowka

Dodane przez Michał Buczkowski / Ilość komentarzy (1)

Miałeś kiedyś potrzebę ponownego skorzystania z wybranych przez Ciebie ustawień w sklepie internetowym? Pewnie nieraz chciałeś zamówić to samo, co wcześniej. Jest to szczególnie ważne, przy bogatej ofercie, gdy trzeba wybierać między wieloma parametrami.

W najlepszefoto.pl oferta jest bogata i różnorodna. Często nad jednym zamówieniem spędzasz dużo czasu, bo chcesz, by było wyjątkowe. Dajemy więc możliwość zapisania wybranych parametrów i powrócenia do kalkulacji w przyszłości.

Oszczędność czasu

Jeśli dobrałeś dokładnie wszystkie dodatki i w tym sezonie ślubnym chcesz oferować klientom albumy w tej samej konfiguracji – wybierz tylko raz opcje, które Cię interesują. Zostaw tylko wolne miejsce na wpisanie imion i taką kalkulację ZAPISZ DO SCHOWKA. Przy kolejnych zamówieniach nie będziesz musiał zaznaczać wszystkiego jeszcze raz – wchodzisz do schowka, wybierasz album, uzupełniasz tylko brakujące dane i tyle: możesz już dodać produkt do koszka.

zapis do schowka

Marudni klienci?

Jeśli Twoi klienci chcą mieć dokładny wpływ na to, jak będzie wyglądał ich album czy fotoksiążka – pewnie potrzebujesz możliwości zapisania wybranych przez nich ustawień, by za kilka miesięcy, gdy będziesz zamawiać dla nich produkt, nie było żadnych pomyłek.

I znowu schowek przychodzi z pomocą. Ustal z klientem, czego oczekuje a po wykonaniu projektu – wejdź do schowka i po prostu zamów – bez wybierania wszystkich opcji jeszcze raz, bez ryzyka, że coś przeoczyłeś albo źle zapamiętałeś.

produkt z nKalkulatora w schowku

Inne możliwości: porównanie albumów

Schowek pozwala zapisać nawet niepełne parametry zamawianego produktu. Możesz na przykład wybrać opcję grawerowanego napisu, ale nie musisz wpisywać jego treści. Dzięki temu możesz zamawiać album w tej samej konfiguracji dla różnych klientów.

Schowek daje też szybką możliwość porównania kilku konfiguracji. Dodaj do schowka kilka produktów, które spełniają Twoje oczekiwania a następnie sprawdź, który okazał się najtańszy.

schowek - porównanie produktów

Schowek daje jeszcze wiele innych możliwości – odkrywaj je i dziel się z innymi swoimi pomysłami na wykorzystanie tej funkcjonalności.

Komentarze

Szkoda, że dopiero niedawno zacząłem z niej korzystać. Od lat oferuję klientom te same rodzaje albumów i do tej pory za każdym razem klikałem po kalkulatorze wszystko od nowa, teraz mam prościej.

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.