Jak stworzyć portfolio modelki?

Image BOX - dla studia foto

Co jakiś czas pojawiały się głosy od naszych klientów: podobają się nam fotoalbumy od najlepszefoto.pl, ale fotoalbum nie jest odpowiedni dla każdego zlecenia.

Jak stworzyć portfolio modelki?

Czasem zdjęć jest za mało, by stworzyć dobry projekt fotoksiążki. Czasem liczy się każde ujęcie jako osobny kadr i fotograf nie chce tworzyć z nich układów na rozkładówkach. Rozmieszczenie zdjęcia na całej rozkładówce powoduje, że na środku pojawi się zgięcie – dla wielu fotografów studyjnych rzecz nie do przyjęcia.

Stworzyliśmy zatem produkt z myślą o fotografach, którzy pracują w atelier, ale którzy nie chcą oddawać owoców starannie przygotowanej sesji jako kilku miękkich odbitek włożonych do koperty. Każdy dopracowany przez fotografa kadr wymaga przecież odpowiedniej oprawy. Klient, który płaci konkretne pieniądze za kilka, kilkanaście zdjęć, oczekuje zwykle nie tylko kreatywnego i profesjonalnego podejścia do sesji, ale i eleganckiej formy, w której zdjęcia zostaną mu przekazane.

Image BOX – to odbitki na znakomitym papierze Kodak Professional Endura Silk (tym samym, który wykorzystujemy do produkcji fotoalbumów) usztywnione 4-milimetrową, białą płytką, która nadaje im jeszcze większej trwałości, ale przede wszystkim elegancji. Tak przygotowane, duże (20 x 30 cm) zdjęcia umieszczone w stylowym, płóciennym pudełku stanowią bardzo oryginalny komplet. Pudełko wykonane jest w tej samej technice, co, cieszące się coraz większym uznaniem, opakowanie Album BOX.

detal image box      image box otwieranie

Zrób wrażenie na rodzicach, którzy powierzyli Ci swojego noworodka, by otrzymać piękne zdjęcia: wręcz im Image BOX. Zaproponuj ten produkt narzeczonej, która chce olśnić zdjęciami przyszłego męża. Zaoferuj takie szykowne portfolio modelce. Image BOX sprawdzi się zawsze wtedy, gdy masz od pięciu do dwunastu zdjęć, którym chcesz nadać wyjątkową formę.

Zobacz ofertę
Image Box

Komentarze

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.