fotokalendarz

Codziennie wracaj do najważniejszych zdjęć!

Najważniejsze zdjęcia wkładamy do ozdobnych opakowań, wklejamy w albumy lub projektujemy z nich fotoksiążki. Mimo to wcale nieczęsto zdarza się wracać do ulubionych ujęć. A przecież właśnie dlatego poświęcaliśmy im czas, by zachwycały nie tylko na ekranie komputera. Warto pomyśleć o takiej formie prezentacji najistotniejszych kadrów, która pozwoli cieszyć się zdjęciami cały czas.

fotokalendarz

Aby często wracać do zdjęć niektórzy umieszczają je w portfelach – nie jest to jednak rozwiązanie estetyczne. Pulpit komputera czy telefonu też nie rozwiązuje sprawy – rozliczne ikonki zasłaniają zdjęcie.

Lepszym rozwiązaniem dla osoby, która często chce wracać do ulubionych zdjęć, jest z pewnością Fotoobraz lub Tripleks. Mało kto ma możliwość zaprezentowania w mieszkaniu większej liczby zdjęć w takiej formie.

Warto więc co roku zaprojektować fotokalendarz – dzięki któremu codziennie można spoglądać na ulubione zdjęcia. W dodatku co miesiąc takie zdjęcie się zmienia. Szczególnie istotne jest to dla rodziców i dziadków, którzy będą mogli cieszyć się kolejnymi zdjęciami swoich pociech: dzieci i wnucząt.

      fotokalendarz dziecięcy      Fotokalendarz HD

różne rodzje fotokalendarzy: pionowy i poziomy Fotokalendarz BASIC oraz Fotokalendarz HD

Fotokalendarz jest też bardzo wygodnym produktem dla fotografów rodzinnych oferujących sesje dziecięce. Szczególnie wręczony na święta Bożego Narodzenia czy Nowy Rok wzbudza olbrzymie emocje. To ciągle rzadkość, by mieć na ścianie kalendarz z własnymi zdjęciami. Ktoś, kto cały rok cieszy się takim prezentem – z dużym prawdopodobieństwem za rok znów zamówi sesję dziecięcą zakończoną wręczeniem kalendarza.

Dla fotografa fotokalendarz to także darmowa reklama w domu klientów. Logo fotografa na każdej karcie sprawi, że zadowolony z produktu klient bardzo łatwo będzie mógł odpowiadać na pytanie zwykle zadawane przez odwiedzających dom „A kto wam taki ładny kalendarz zrobił?”.

zaznaczenie własnych świąt

Edytor daje możliwość zaznaczania własnych świąt

Dla fotografa, oprócz bardzo niskiej ceny tego produktu, ważne jest na pewno także to, że najlepszefoto.pl przygotowało intuicyjny kreator on-line z licznymi szablonami, które skracają czas projektowania do kilku minut. Wielu fotografom tak spodobał się pomysł szybkiego projektowania atrakcyjnego produktu z ich zdjęciami, że przygotowują takie kalendarze nie tylko klientom, ale też swojej rodzinie jako prezenty na święta.

Zobacz ofertę kalendarzy
najlepszefoto.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.