swarovski

Czar i blask - albumy z kryształami marki Swarovski

Dodane przez Michał Buczkowski / Ilość komentarzy (0)
Tagi: albumy

Najnowsza linia albumów w najlepszefoto.pl zapewnia najprawdziwszy blask certyfikowanych elementów jubilerskich światowej marki Swarovski. Glamour with Swarovski Crystals to fotoalbumu i albumy tradycyjne zapewniające prestiż – tylko dla klientów, którzy wysoko cenią oprawę swych najważniejszych zdjęć.

albumy z kryształami Swarovski

SV1

Szlachetny, stonowany wzór. A przy tym ozdobny. Piękno subtelne, ale magnetycznie przyciągające migotliwym, efektownym urokiem. Album dla najbardziej wymagających klientów, dla koneserów o jasno określonym guście. Doceniony złotym medalem na targach FVF w Łodzi.

     

SV2

Piękne chwile są ulotne. Dlatego właśnie robimy zdjęcia - chcemy zatrzymać to, co umyka. Piękny fotoalbum z motywem dmuchawca zachowa ulotne chwile. Nawet po latach wspomnienia zabłysną jak kryształ.

     

SV3

Swarovski Design w czystej postaci. Zachwyca precyzyjny szlif brylantowy nadany każdemu z dziesiątków kryształów użytych na tej okładce. Mnogość i harmonijne uporządkowanie elementów zaś dają silne poczucie luksusu i wyrafinowanej elegancji jednocześnie.

    

SV4

Ten album pozwoli zatrzymać wyjątkowe chwile, które rozświetlają naszą codzienność: elegancki, prosty, lecz intrygujący wzór nawiązujący do komety – jednego z najpiękniejszych zjawisk na niebie. Rozbłyskujący feerią barw przyciąga uwagę, przykuwa spojrzenia...

     

 

SV5

Mówi się, że dzieci są największym skarbem. Dlatego tak popularna stała się w ostatnim czasie fotografia dziecięca. I właśnie dla fotografii dziecięcej jest ten album. Będzie przypominać o pierwszych krokach stawianych przez nasze pociechy, o ich pierwszym uśmiechu i niezwykłej radości tych chwil.

     

Zobacz ofertę
Glamour with Swarovski Crystals
na albumy tradycyjne
  Zobacz ofertę
Glamour with Swarovski Crystals
na fotoalbumy

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.