Miłość w FOTOpakiecie

Uśmiechy, emocje, dyskretne spojrzenia, wiele cudownych gestów miłości – zatrzymane
w kadrze są nieocenioną pamiątką na lata. Wraca moda na zdjęcia studyjne, szczególnie przy okazji takich świąt, jak Walentynki. Zaaranżowane, klimatyczne zdjęcia z sesji wymagają profesjonalnego wydruku, ale też kunsztownego opakowania. Świetnym rozwiązaniem jest najnowsza opcja prezentu walentynkowego - Image BOX.

Dokładnie za 10 dni ulubione święto zakochanych – Walentynki. Przemija moda na klasyczne kartki walentynkowe, a coraz popularniejsze stają się spersonalizowane fotoprezenty, które są finalnym efektem sesji buduarowych lub sesji zakochanych.     

 

Profesjonalna sesja zdjęciowa pozwoli klientom zachować kawałek swojej miłości utrwalony w oryginalny sposób, a Tobie zapewni zainteresowanie taką usługą. Być może sesja walentynkowa zaprocentuje i zachęci klientów do częstszego odwiedzania studia.

Sesje fotograficzne w studiu – w czym właściwie tkwi ich moc, potencjał i dlaczego są tak atrakcyjne zarówno dla klientów, jak i fotografów?

Sesje w studiu to cudowny sposób na zachowanie piękna w postaci subtelnych fotografii. Niezwykle lubiane i cieszące się popularnością są ostatnio sesje buduarowe. Coraz częściej w sezonie styczeń/luty notuje się wzrost zainteresowania takim zmysłowym prezentem na Walentynki.

Zaproś swoje klientki do skorzystania z oferty na profesjonalne sesje i wykonaj klimatyczne zdjęcia, które w Walentynki wręczą ukochanym jako wyrafinowany prezent. Z kolei zakochanym parom możesz zaproponować wspólną sesję, która stanie się dla nich wyjątkową pamiątką.

Są to klimatyczne zdjęcia, które pozostaną w pamięci na lata, dlatego warto je zachować jako atrakcyjny wydruk w eleganckiej oprawie. Same odbitki nie zrobią takiego wrażenia, jak Image BOX. Produkt, który może stać się propozycją na wyeksponowanie kilku najważniejszych zdjęć - usztywnionych odbitek opakowanych w ręcznie wykonywane pudełko.

W ostatnich latach sesje fotograficzne w studiu stają się znowu 'trendy'. Przy okazji takiej sesji każdy może poczuć się wyjątkowo, utrwalić cudowne chwile, a fotograf może spełnić czyjeś marzenia i oddać prestiżowy produkt. Finalny efekt to profesjonalnie wykonane zdjęcia, które stają się wyrafinowaną pamiątką lub wyjątkowym prezentem.

Stwórz z nami swój
Image BOX

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.