biboo

MUST HAVE dla fotografów dziecięcych!

Utrwalone, dziecięce uśmiechy i spontaniczne zdjęcia są naprawdę wyjątkową pamiątką. Niestety nie zawsze fotograf jest w stanie wywołać radość na twarzach maluchów podczas sesji. Zdradzimy Wam „jak?”... Zobaczcie wesołe i kolorowe opaski na obiektyw.

Wbrew pozorom fotografia dziecięca nie jest łatwym zajęciem. Niejednokrotnie zdarza się, że ciężko skupić uwagę maluszków akurat w tej chwili, kiedy ujęcie wydaje się być tym idealnym.

Interesującym produktem dla fotografów jest opaska na obiektyw. Kolorowe, mięciutkie, wykonane z polaru i filcu opaski są autorskim projektem marki Biboo.

Twórcy opasek Biboo, zapytani o pomysł na produkt, mówią: „Opaski powstały w celu rozwiązania problemu fotografów, zaprzyjaźnionych z naszą marką, którzy do tej pory wykorzystywali klasyczne maskotki, trzymając je obok aparatu, co było niepraktyczne i wielokrotnie stwarzało problemy."

Biboo oferuje kolorowe opaski w różnych wzorach, które można dowolnie konfigurować ( "biboosie" można zmieniać zgodnie z preferencjami maluchów, ponieważ są wymienne za pomocą napów). Dominują rzecz jasna zwierzaki, które dzieci znają i chętnie na nie patrzą, a co najważniejsze – uśmiechają się do nich, więc efekt zamierzony przechodzi w realizację i piękny kadr mamy gotowy.

Jeżeli jesteście zainteresowani wzorem opaski, której jeszcze nie ma w ofercie, Biboo zaprojektuje ją i wykona na specjalne zamówienie.

Opaski są głównie udogodnieniem dla fotografów dziecięcych, lecz na forum branżowym padła niedawno sugestia, że można by spróbować wykorzystać je wśród celebrytów. Skupienie uwagi gwiazdy na swoim obiektywie jest niezwykle trudne wśród kilkunastu innych - a kolorowa ozdoba mogłaby skutecznie w tym pomóc.

Zachęcamy do wypróbowania tego nowatorskiego pomysłu. Załączamy kilka zdjęć i zostawiamy adres do sklepu internetowego firmy Biboo.

http://biboo.pl/

biboo biboo biboo biboo biboo biboo

   

Komentarze

Ktoś chyab z dziećmi nie pracuje... Minuta i już się znudzi takim bajerem...

Autorzy pomysłu inspirowali się sugestiami znajomych fotografów. Według fotografów dziecięcych, którzy są klientami Biboo i kupili opaski, produkt spełnia swoją funkcję. W ofercie znajduje się wiele wzorów by uwagę dziecka pobudzać. Zachęcam do wypróbowania :)

Od miesiąca jestem posiadaczem opaski na obiektyw i muszę przyznać że jest naprawdę pomocna.
Opaska na pewno nie zahipnotyzuje dzieciaki ale zdecydowanie pomoże im w dłużyszm skupieniu uwagi, co przekłada się na większą liczbę udanych zdjęć.

Jakość materiału i wykończenie bez zarzutu, produkt godny polecenia.

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.