fotokalendarze

Jak sprzedawać fotokalendarze przez cały rok?

Kalendarz kojarzy się z przełomem roku i wtedy najwięcej osób go kupuje, ale nie zawsze tylko wtedy... Sprawdziliśmy i okazuje się, że nasze fotokalendarze sprzedają się nie tylko w tym gorącym sezonie. Przełam stereotyp i oferuj kalendarze przez cały rok!

Sesje ślubne i dziecięce odbywają się przez cały rok i klienci nie mogą doczekać się, aż zrobią sobie swój własny fotokalendarz. Możliwość personalizacji, wstawienia swoich zdjęć i zaznaczania własnych świąt to tylko niektóre z zalet tego produktu.

Warto więc przemyśleć oferowanie klientom kalendarzy przez cały rok. Aby ułatwić przedstawienie produktu klientom - w naszej ofercie mamy kilka wzorów kalendarzy demonstracyjnych. Dzięki nim można łatwo namówić swoich klientów do zamówienia dodatkowych produktów i dodatkowych zdjęć.

Przygotuj Parze Młodej stylowy Fotokalendarz HD z najciekawszym zdjęciem z ich sesji. Aby pokazać im jakość produktu zamów Fotokalendarz demonstracyjny HD.

Jest jeszcze druga możliwość - skomponuj dla nich Fotokalendarz BASIC z 12 miesiącami (lub dowolną ich liczbą). Zaznacz pierwszą rocznicę ślubu, a stanie się on kalendarzem rocznicowym. Szablony, możliwość rozmieszczenia zdjęć oraz zaznaczone święta pokaż klientom w Fotokalendarzu demonstracyjnym BASIC.

Dużą grupę klientów zamawiających fotokalendarze są rodzice korzystający z usług fotografów dziecięcych i noworodkowych. Nowonarodzone dziecko to ogromna radość dla rodziców, którzy chcą mieć w każdym miejscu w domu zdjęcie swojej pociechy.

Zaproponuj rodzicom fotokalendarz Basic przy każdej sesji dziecięcej, gdyż pozwala się on cieszyć się wspomnieniami przez cały rok, niezależnie od miesiąca w którym odbywała się sesja. Wygląd i możliwe funkcje produktu pokażesz im za pomocą Fotokalendarza demonstracyjnego BASIC.

Część z rodziców szuka też tego jednego, jedynego ujęcia, które powtarza w wielu fotoproduktach. Jakość zdjęcia i oddzielne kalendarium pokażesz im zamawiając Fotokalendarz demonstracyjny HD.

Jak widać jest mnóstwo możliwości pokazania klientom walorów fotokalendarzy za pomocą gotowych materiałów demonstracyjnych. Obejrzyj nasze projekty, zamów te, które najbardziej odpowiadają Twojej działalności i pokazuj swoim klientom.

ZAMÓW DEMONSTRACYJNY FOTOKALENDARZ HD ZAMÓW DEMONSTRACYJNY FOTOKALENDARZ BASIC

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.