komplet produktów najlepszefoto

Czas pokazać zdjęcia Parze Młodej...

Sezon ślubny w pełni! Co tydzień masz nowe zlecenie, robisz mnóstwo zdjęć i już zastanawiasz się w jakiej formie je oddać? Zobacz jak można z kilku fotoproduktów zrobić komplet, który może stanowić część Twojego pakietu ślubnego...

Państwo Młodzi oraz ich rodzice to bardzo wymagający klienci, dlatego musisz zaproponować im gotowe rozwiązania, tak aby nie mieli trudności z wyborem fotoproduktu. Wiadomo, że na zlecenie robisz wszystkie produkty, które sobie wymarzą, ale pokazywanie im kilku rzeczy w zestawie znacznie ułatwia pracę. Zaprezentuj im jeszcze przed ślubem co mogą sobie wybrać.

Pokaż Parze Młodej, jak prezentują się zdjęcia na Fotoobrazie, w Fotoalbumie, czy na okładce płyty lub pendriva. Często klienci kupują oczami, więc, widząc zestaw produktów, często mogą powiedzieć od razu 'bierzemy cały komplet', podczas gdy w sytuacji wyboru z katalogu mieliby mnóstwo wątpliwości i raczej nie zdecydowaliby się na taką liczbę produków jednocześnie.

Poniżej prezentujemy komplet, jaki wykonaliśmy z jednego projektu. Pomyśl, że im więcej produktów zamówią Państwo Młodzi, tym większa może być cena pakietu ślubnego, jaki im zaproponujesz. Zobacz, co przygotowaliśmy!

FOTOALBUM 30 x 30 cm z linii Kreativ 100%

 

 

OPAKOWANIE CD, OPAKOWANIE DVD (Linia Kreativ 100%) oraz NADRUK NA PŁYCIE

 

FOTOOBRAZ 30 X 30 cm

 

PENDRIVE Z OKŁADKĄ Kreativ 100%

 

ODBITKI w najpopularniejszym formacie 15 x 23 cm

 

Komentarze

Bardzo fajnie to wygląda, na pierwszym zdjęciu książeczka pod płytą, w prawym górnym rogu, to fotoksiążka pro?

Witam, produkt w prawym górnym rogu to Opakowanie na płytę DVD z linii Kreativ 100%. Zachęcamy do tworzenia własnych zestawów z produktów najlepszefoto.pl. Pozdrawiam, Monika

Lepiej bym tego nie ujął. Rewelacyjny wpis!

Odbitki formatu chyba miało być 15/21 ?

Według nas jedne i drugie są bardzo popularne :) Pozdrawiam, Monika.

Gdzie można takie motywy dostać ?

Pyta Pan o szablony?

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.