fotoalbum PRO Kreativ 100% 20x20

Inspiracje (przed)ślubne...

Zdawać by się mogło, że nasze fotoprodukty są idealnymi pamiątkami „po ślubie”. Fotoalbumy, fotoksiążki z ogromną liczbą zdjęć z uroczystości oraz pozostałe fotogadżety świetnie się w tej roli sprawdzają. Dziś chcemy Ci jednak pokazać kilka sposobów jak, jeszcze przed ślubem, zachęcić Parę Młodą do skorzystania z usług profesjonalnego fotografa. Zaprezentujemy też możliwości i pomysły na sprzedaż fotoproduktów jeszcze przed tym najważniejszym zleceniem, sesją ślubną.

Często zdarza się tak, że Państwo Młodzi, szukając w Internecie inspiracji do planowania ślubu, spotykają różne produkty i łączą je w komplety, które są spersonalizowanym dopełnieniem ich uroczystości. No właśnie! Personalizacja... To dziś słowo klucz przy planowaniu ślubu. Panny Młode nawet rok przed ich najważniejszym dniem w życiu są w stanie ustalić wszystkie detale z nim związane.

Jak zatem pomóc Parze Młodej w personalizacji ślubu? To proste - podsuń im gotowe rozwiązania!

Od czego zacząć? Oczywiście od sesji narzeczeńskiej, która stanie się Twoim narzędziem i zleceniem „przedślubnym”. Jak to zwykle bywa, jest wykonywana z dużym wyprzedzeniem, więc często para jest jeszcze na etapie szukania zaproszeń. W dobie dbałości o detale, nawet one korespondują ze ślubem, więc zawierają przeważnie kolor przewodni, a często zdjęcie narzeczonych. Rozwiązaniem na ekskluzywne zaproszenia jest Fotokarta HD, którą szybko zaprojektujesz, wykorzystując ujęcia z sesji. Taka propozycja z pewnością uszczęśliwi Panny Młode, które chcą, aby wszystkie elementy ślubu były wyrafinowane.

Fotokarta

Następna propozycja to Księga Gości. W Internecie jest mnóstwo opcji, ale nie zawsze istnieje możliwość dodania wlasnego zdjęcia na okładkę produktu. Robiąc sesję narzeczeńską, możesz zapytać narzeczonych, czy myśleli już nad dodatkami do ślubu. Jeżeli chętnie podejdą do tematu, to zaproponuj im projekt i możliwość zamówienia indywidualnej Księgi Gości z ich zdjęciami.


fotoalbum PRO Kreativ 100% 20x20  
Fotoalbum PRO Kreativ 100%

Zobacz jakie to proste!

W ten sposób już przy sesji narzeczeńskiej możesz do usługi doliczyć dodatkowe koszty związane z projektem produktu, a tym samym więcej zarobić.

Do tego pomysłu można wykorzystać dwa zupełnie różne fotoprodukty - Fotoalbum 20x20 cm oraz Fotoobraz w formacie 100 x 70 cm.

Fotoobraz 100x70 cm

Parze Młodej spodobały się Twoje inspiracje „przedślubne”? Zatem idźmy dalej – zapytaj czy mają już upominek w podziękowaniu dla rodziców. Panuje moda na 'fotoprezenty' i Państwo Młodzi pragną je mocno spersonalizować. Tutaj świetnie sprawdzi się Tripleks – wybierzcie wspólnie trzy ujęcia z sesji narzeczeńskiej i podziękowanie gotowe. Para Młoda chce dać rodzicom więcej zdjęć? Zachęć ich do pudełka na odbitki w wersji Kreativ 100%, w którym zmieszczą się nie tylko zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, ale można do nich po ślubie dołożyć ujęcia weselne.

Tripleks

Pudełko na odbitki Kreativ 100%

Podczas każdego nowoczesnego ślubu przy wejściu na salę weselną wita nas „Plan ustawienia stołów”. Przeważnie Pary Młode wykorzystują gotowe szablony, które pasują kolorystycznie do całej sali. Nie zawsze jednak można je modyfikować. W tym przypadku możesz zaproponować projekt rozmieszczenia stołów na Fotoboardzie i wkleić tam zdjęcie z sesji narzeczeńskiej. W efekce podtrzymasz spersonalizowany charakter ich święta.

Fotoboard

Macie mało sesji narzeczeńskich? To śmiało proponujcie je podczas spisywania umowy na reportaż ślubny. Przy okazji zaprezentujcie klientom wachlarz produktów, które na pewno pomogą im w planowaniu uroczystości i będą miały wpływ na decyzję o sesji jeszcze przed ślubem!

I jak? Zainspirowaliśmy Cię chociaż trochę?
To zacznij zdobywać zamówienia jeszcze przed ślubem!
Masz inne ciekawe propozycje jak wykorzystać nasze produkty przy zleceniach ślubnych i „przedślubnych”? Chętnie przyjmiemy dobre wiadomości!

Napisz do nas na adres: msalek@najlepszefoto.pl

Komentarze

Nie wiem, czy istnieje coś takiego jak idealne planowanie wesela, nie mniej jednak dziś korzystając z takich stron jak http://www.slubeo.pl/korzysci/wedding-planner-jakiego-jeszcz.html , możemy sobie znacznie ułatwić to zadania. Na portalu tym znajdziemy wiele cennych, jak również możemy skorzystać ze specjalnego Plannera, który ułatwi nam ogarnięcie wszystkich spraw organizacyjnych.

Ja zaś jestem przekonana że mozna zaplanować wesele na tip top, można skorzystać np z http://www.gdziewesele.pl/ na pewno znajdziesz idealną sale, dekoratorów, fotografow etc. mają bardzo duży wybór :)

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.