Konkurs: "Najlepsze zdjęcia do kalendarza" zakończony. Poznajcie wyniki!

Dodane przez Monika Sałek / Ilość komentarzy (1)

Zacięta walka na naszym Facebookowym profilu trwała praktycznie do samego końca. Otrzymaliśmy od Was prawie 500 zdjęć. Wiele z nich było na bardzo wysokim poziomie, tym trudniej było nam wybrać te najlepsze. W ocenie kierowaliśmy się nie tylko jakością, kolorystyką czy kompozycją zdjęcia, ale także dopasowaniem do tematu, jakim w tym wypadku był fotokalendarz.

Jakie zdjęcie wygrało? O pierwszym miejscu decydowała nasza Komisja Konkursowa. Nagroda główna przyznana została Pani Teresie Łopackiej za zdjęcie dziewczynki na tle zboża. Było to jedno z pierwszych zdjęć, które zostało przesłane za pośrednictwem naszej aplikacji na Facebooku, a które od razu zwróciło naszą uwagę.

 

Dlaczego? Głównie za sprawą małej modelki, której wyraz twarzy od razu przywołuje na myśl ciepłe letnie i słoneczne dni z beztroskiego dzieciństwa, radosne i szczere. Bardzo ciężko jest uchwycić takie emocje na twarzy dzieci, które są raczej trudne we współpracy z fotografami. Do tego jasne i lekko zamglone tło – idealna fotografia na sierpień w naszym wymarzonym kalendarzu.

Drugie i trzecie miejsce zostało przyznane głosami Internautów.

I tak druga nagroda wędruje do Pani Wiktorii Hyry za wyjątkowo ciepłe, kolorowe i nasycone zdjęcie kobiety z dzieckiem w leśnej scenerii, gdzie uwagę zwracają nie tylko piękne modelki, ale gra słońca wpadającego między liściami.

Trzecią nagrodę Internauci przyznali natomiast Natalii Świtoń za bajkową scenerię fotografii.

Prócz nagród głównych postanowiliśmy przyznać również wyróżnienia dla 4 osób i tak wśród nich znaleźli się:

Krystian Gacek

 

Magdalena Snopczyńska

 

Marcin Puka

 

Rafał Dąbrowski

Ich zdjęcia są w naszej ocenie bardzo interesujące i intrygujące, dlatego jako nagrodę dodatkową dla tych uczestników przyznaliśmy nasze fotokalendarze.

Wszystkim biorącym udział w naszym konkursie serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że dobrze się z nami bawiliście i jeszcze nie raz zaangażujecie swój czas i talent w wydarzenia organizowane przez Najlepszefoto.pl. 

Komentarze

Ciekawe

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.