KOMPOZYCJA MIESIĄCA - LIPIEC

Czas ślubów i wesel trwa w najlepsze, a fotografowie ślubni mają ręce pełne pracy. Odpowiednie przygotowanie reportażu to jedno, ale nie można zapominać o formie w jakiej się go oddaje, ponieważ jego atrakcyjny wygląd wpływa na wizerunek oraz opinię wśród klientów.

"Jak Cię widzą tak Cię piszą" – to najlepsze stwierdzenie odnoszące się do jakości, którą kreujesz poprzez całokształt produkcji, które realizujesz. W tym miesiącu przedstawiamy kolejną propozycję na oddanie reportażu ślubnego w ciekawym zestawieniu, które zawiera zupełnie różne fotoprodukty, ale jednocześnie każdy z nich jest idealny dla PARY MŁODEJ. Nasz najnowszy produkt - Pendrive Box to możliwość zabrania zdjęć na małym nośniku danych ze sobą praktycznie wszędzie. Możliwości techniczne i nowoczesny design tego pendrive'a podbije serca Twoich klientów. Fotoalbum i AlbumBox to zestaw, który zaprojektujesz samodzielnie, a z kolei Album tradycyjny wręczysz klientom wraz z odbitkami, które sami wybiorą i wkleją. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się ta konfiguracja i weźmiecie ją pod uwagę przy kompletowaniu idealnego kompletu dla swoich Par Młodych.

Produkty w kompozycji LIPCA to:

PENDRIVE BOX (NOWOŚĆ!)
ALBUM BOX AKRYL PRESTIGE 30X30 cm
FOTOALBUM AKRYL PRESTIGE 30X30 cm
ALBUM TRADYCYJNY CZARNA GWIAZDA 30X30 cm

kompozycja miesiąca

albumbox i fotoalbum akrylowy akrylowy fotoalbum fotoalbum rozkładówki Pendrive BOX album tradycyjny Fotoalbum akryl

 

Komentarze

Dziękuję za inspiracje, dzisiaj pewnie coś takiego stworzę, dość ciekawe. I wreszcie macie pendrive 3.0

Tak, udało nam się znaleźć pendrive'y szybkie i mamy nadzieję, że niezawodne. Znalezienie dobrego, powtarzalnego nośnika danych zajęło nam kilka miesięcy ciągłych testów. Spodziewamy się, że marka SanDisk nas nie zwiedzie.

Wreszcie ładne opakowanie na pendiwe. Tego szukałem. Etui na płytę to juz nie to. Trzeba iść z technika doprzodu.

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.