Czas na fotorewolucję z najlepszefoto.pl - premiera DreamLabo 5000 i warsztaty z Pawłem Totoro Adamcem

Fotorewolucja - tak w skrócie można określić wydarzenie, które zorganizowaliśmy razem z firmą Canon. Warsztaty fotografii kreatywnej, które poprowadził Paweł Totoro Adamiec zgromadziły pasjonatów i znawców fotografii. Zwiedzanie firmy, wykłady, testowanie nowych produktów oraz Canon DreamLabo 5000 – to wszystko czekało na uczestników naszego wydarzenia.

 

Porywające dwa dni pełne wrażeń

6 i 7 września to dwa dni, które obfitowały w intensywną naukę połączoną z ciekawymi rozmowami i miłą atmosferą. Swoją pasją do kreatywnego stylu robienia zdjęć oraz kompozycji starał się zarazić Paweł Adamiec. Człowiek wszechstronny i łączący w sobie wiele osobowości. Fotograf, charakteryzator, stylista, projektant, architekt krajobrazu, wykładowca – tak w skrócie można określić jego umiejętności i jednocześnie pasje.

 

W trakcie swojego autorskiego wykładu omawiał kwestie związane zarówno z fotografią jak również całym zapleczem potrzebnym do stworzenia wyjątkowych i nieszablonowych kadrów. Inspiracje, planowanie pracy, portretowanie to tylko część wiedzy, którą przedstawił wykładowca.

 

Wykłady i testowanie aparatów firmy Canon

Niewątpliwie zainteresowanie podczas wydarzenia wzbudziła firma Canon, która prezentowała nowinki technologiczne. Pracownicy firmy, Robert Woźniak i Marcin Kałuża, starali się przybliżyć zgromadzonym osobom technologię swoich produktów. Chętnie odpowiadali również na pytania, których nie brakowało…

 

Fotografowie mieli również okazję testowania sprzętu tej firmyco okazało się wielkim atutem. Wszelkiego rodzaju obiektywy, które firma zapewniła były do dyspozycji ucestników. Każdy mógł osobiście przetestować dany model i przekonać się jakiego efektu można się po nim spodziewać. Tutaj dużym powodzeniem cieszył się 5D Mark IV.

 

Wizyta w siedzibie Najlepszefoto

W trakcie pierwszego dnia uczestnicy zostali również zaproszeni do siedziby naszej firmy. Sam budynek wzbudził już zaciekawienie, jak może wyglądać w środku miejsce, gdzie są produkowane fotoalbumy. Po obiekcie oprowadzał sam właściciel Najlepszefoto oraz dyrektor firmy. Osoby biorące udział w wydarzeniu były tym faktem nieco zaskoczone – rzecz jasna pozytywnie.

 

W roli głównej: Canon DreamLabo 5000

W trakcie wycieczki po zakładzie zaproszeni goście mogli przekonać się jak na co dzień wygląda nasza praca i w jaki sposób tworzone są zamawiane przez nich fotoprodukty. Musimy przyznać, że całokształt zrobił wrażanie na uczestnikach, którzy delektowali się zapachem drukowanych zdjęć. Jednak punktem kulminacyjnym była prezentacja naszej najnowszej perełki, czyli CANON DREAMLABO 5000.

 

Atramentowa drukarka, a właściwie dwie, które znajdują się w naszej siedzibie zachwyciły fotografów – a właściwie ich możliwości. Świetna technologia druku, niesamowita kolorystyka, wierne odwzorowanie koloru czarnego oraz zielonego, wyrazistość wydruku – to chyba najczęściej padające określania.

 

Możliwości jakie stwarzają maszyny DreamLabo 5000 zachwyciły fotografów, co potwierdzały ich reakcje oraz słowa. Dodatkowo osoby biorące udział w warsztatach mogły zobaczyć na własne oczy jak przebiega proces druku w tych przełomowych urządzeniach.

 

Rozmowy wieczorową porą...

Pierwszy dzień zakończył się uroczystą kolacją podczas, której nie brakowało wspólnych rozmów i dzielenia się wrażeniami, które towarzyszyły wszystkim naszym gościom. Wymiana doświadczeń oraz spostrzeżeń, to miły akcent, który również był obecny podczas wieczornych dyskusji.

 

Kolejnego dnia uczestnicy mieli okazję zapoznać się z ofertą produktową Najlepszefoto. W trakcie prezentacji zostały pokazane nie tylko dotychczasowe produkty, ale również te, które nie zostały jeszcze wprowadzone. Nowe rozwiązania oraz możliwości spotkały się z entuzjastycznym odbiorem. Chętnie wysłuchaliśmy również sugestii, które z pewnością będziemy mieli na uwadze.

 

Modelki na deser

Kulminacyjnym punktem programu, jaki był przewidziany dla fotografów, była sesja z dwoma modelkami dla, których stroje uszył prowadzący warsztaty – Paweł Totoro Adamiec. Uczestnicy podzieleni na dwie grupy mieli okazję zrobić zdjęcia obu dziewczynom oraz zaczerpnąć rad od samego Totora. Zajęcia, chociaż miały wymiar praktyczny, to nie brakowało na nich żartów oraz ogromnej dozy śmiechu.

 

Mamy nadzieję, że nasi goście opuścili warsztaty pełni nowych inspiracji oraz doświadczeń. Wspólnie spędzony czas zainspirował nas do nowych działań oraz doskonalenia naszych produktów. Będziemy starali się w dalszym ciągu dążyć do spełnienia Waszych oczekiwań.

 

TYMCZASEM – DO NASTĘPNEGO RAZU!

 

Paweł Totoro Adamiec na warsztatach z Najlepszefoto Warzsztaty z Pawłem Totoro Adamcem i Canonem Najlepszefoto i Canon we współpracy

Fotowydarzenie z Najlepszefoto i Canon

Komentarze

No.. no.. Jak dla mnie REWELACJA.
Najlepszefoto.pl chyba bije wszystkich ... cały czas się rozwija maksymalnie. To się ceni. Pozdrowienia dla mojego Opiekuna, zawsze pomocny.

Bardzo miły czas, dziękuję za warsztaty - zarówno firmie najlepszefoto, jak i firmie Canon. A przede wszystkim uczestnikom i prowadzącemu za wspaniałą atmosferę.

Już nie mogę doczekać się produktu z nowego urządzenia. Drukarka fenomenalna. widziałem pierwsze wydruki jeszcze na targach w Łodzi.

Też widzłem te wydruki w Łodzi. Szkoda że nie ma jeszcze w ofercie do kupienia.

Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Cały czas pracujemy nad technologią produktu z Canon DreamLabo 5000. Kiedy już nasza nowość będzie dostępna to z pewnością będziemy o tym informować na naszej stronie www.najlepszefoto.pl.

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.