Produkty dla fotografów dziecięcych

TOP 5 PRODUKTÓW DLA FOTOGRAFII DZIECIĘCEJ

Zajmujesz się sesjami dziecięcymi? Jeśli zastanawiasz się, jak oddać

swoje kadry rodzicom koniecznie przeczytaj.

Przygotowaliśmy dla Ciebie ranking 5 najlepszych

produktów dla fotografów dziecięcych i noworodkowych.

 

 

 

  1. TOP OF THE TOP – FOTOKALENDARZ

 

Dlaczego fotokalendarz? Bo jest w dobrej cenie i potrzebujesz do niego zaledwie 12 lub 13 zdjęć - do kalendarza HD wystarczy nawet jedno. Przede wszystkim jednak dlatego, że bardzo podoba się rodzicom i dziadkom, którzy chętnie kupują taki produkt – z jednej stony praktyczny, a z drugiej sentymentalny, bazujący na ich miłości do maluszka. Dodatkowo to świetny pomysł na prezent dla najbliższych.

 

Kalendarze ścienne z własnymi zdjęciami

 

Dla Ciebie, jako fotografa, nie bez znaczenia jest fakt, że możesz zacząć kalendarz od dowolnego miesiąca i na dowolnym miesiącu go skończyć. Nie ogranicza Cię więc w żaden sposób termin Twojej sesji z dzieckiem.

 

SPRAWDŹ GDZIE NAJTANIEJ ZAMÓWISZ ON-LINE FOTOKALENDARZ Z DARMOWĄ WYSYŁKĄ!

 

 

  1. FOREVER YOUNG – ODBITKI

 

Klasyczne zdjęcia wywołane w mniejszych lub większych formatach są wciąż bardzo modne. Niedrogie i robione w najlepszefoto.pl w 24h. Czego chcieć więcej? Możesz oddać je samodzielnie, ale najlepszy efekt uzyskasz, jeśli włożysz je w eleganckie opakowanie na odbitki, lub wkleisz do spersonalizowanego albumu tradycyjnego. Pamiętaj, że oddając produkty w komplecie, do każdego z nich możesz dorzucić od siebie odpowiednią marżę.

 

 

  1. FOTOALBUM VERSUS FOTOKSIĄŻKA

 

Przy sesjach dziecięcych najczęściej jako produkt podstawowy, na jakim fotografowie oddają zdjęcia, wykorzystuje się fotoksiążkę, głównie ze względu na jej dobrą cenę i dużą ilość stron (w standardzie 28).

 

 

Coraz częściej jednak rodzice decydują się zamówić bardziej eleganckie fotoalbumy na sztywnych, naświetlanych kartach. Wszystko zależy od budżetu, jakim dysponujesz. Dla fotografii dziecięcej szczególnie polecamy mniejsze formaty albumów, modne ostatnio kwadraty: 25 x 25 cm, 20 x 20 cm lub nawet 15 x 15 cm.

 

SPRAWDŹ DOSTĘPNE FORMATY NAJPIĘKNIEJSZYCH ALBUMÓW NA PAPERZE FOTOGRAFICZNYM!

 

 

  1. SIMPLY THE BEST – TRIPLEKS

 

Tripleks jest alternatywą dla tradycyjnych ramek. Żeby go wykonać potrzebujesz zaledwie trzech dobrych ujęć. Zdjęcia, podklejone na twardej piance, wyglądają bardzo efektownie oprawione w ekoskórę wybranego koloru. Dodatkowo dzięki swojej zamykanej formie tripleks ma dwojakie zastosowanie: otwarty staje się elegancką ramką, którą można ustawić na komodzie, a zamknięty jest gustowną książeczką. Świetnie sprawdza się jako prezent.

 

 

  1. MUST HAVE – FOTOOBRAZ

 

Przy fotografii dziecięcej fotoobraz to strzał w dziesiątkę! Przecież każdy rodzic chce mieć taką pamiątkę ze słodką miną swojego maluszka na ścianie. Wybierz najlepsze ujęcie i odpowiedni format. Zdjęcie na płótnie, naciągnięte na drewniane ramy, z nadrukowanymi bokami jest od razu gotowe do powieszena.

 

 

Wybrałeś już odpowiednie produkty do pokazania rodzicom i dziadkom? Stwórz swój zestaw idealny i zarabiaj z najlepszefoto.pl na fotografii dziecięcej!

 

 

Czytaj dalej: FOTOGRAF TEŻ KOBIETA... czyli wywiad z fotografem dziecięcym - Małgorzatą Kogut

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.