fotoalbum w zestawie

KOMPLETNY REPORTAŻ ŚLUBNY, CZYLI…

No właśnie jaki?

Zastanawialiście się kiedyś nad tą kwestią? Z pewnością!

My również i doszliśmy do pewnych wniosków, a co ważniejsze rozwiązań, które chcieliśmy Wam przedstawić.

 

Do rzeczy - jeśli jesteście fotografami ślubnymi, to z pewnością wiecie jak wymagającymi klientami są pary młode. Poprzeczka, którą Wam stawiają niejednokrotnie znajduje się bardzo wysoko.

 

Aktualnie nowożeńcy oczekują nie tylko świetnej jakości zdjęć czy samych odbitek z uroczystości, ale również szczególnej oprawy ich wyjątkowego dnia.

 

Fotoalbum

Fotoalbum ślubny

 

KOMPILACJA MOŻLIWOŚCI

 

Sposobów na oddanie im efektów Waszych prac jest wiele. Fotoalbum w opakowaniu, fotoksiążka, album tradycyjny, Tripleks, pendrive Box, fotoobraz i wiele innych. Można wybierać i modyfikować te fotoprodukty na wiele sposobów.

 

Jednak obserwując aktualne trendy zauważyliśmy, że coraz częściej nowożeńcy stawiają na całokształt ślubnej fotorelacji, jak również na szeroko pojętą estetykę. Coraz częściej chcą, aby „papierowa” forma reportaży łączyła się z nośnikiem danych, a do tego, aby oba te elementy było połączone w zwartą całość przy użyciu efektownego opakowania.

 

ZGRANA APARYCJA

 

Mając na uwadze zgłaszane przez Was potrzeby stworzyliśmy nowy produkt - Complete Fotoalbum w Linii Gamma.

 

Zestaw jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale również funkcjonalny.

 

Complete Fotoalbum to 3w1, czyli 3 fotoprodukty połączone w spójną całość:

Mamy również opcję na 2w1, czyli fotoalbum w opakowaniu.

 

Fotoalbum w opakowaniu - Linia Gamma

Complete Fotoalbum Gamma

 

Wszystkie elementy kompletu charakteryzują się kolorystyczną spójnością, ale w dwóch odcieniach. Jak to możliwe? Dzięki specjalnemu splotowi dwóch tkanin, które połączone w jeden materiał mienią się podwójnie w zależności od tego jak pada na nie światło! Tkaniny DUO, bo o nich mowa, są dodatkowo uzupełnione o nowoczesny design.

 

Grawery i nadruki UV dodają Complete Fotoalbum Gamma klasycznej elegancji – dzięki czemu produkt jest idealny dla fotografii ślubnej. Co więcej zestaw można uzupełnić o kamyczki Svarowskiego, co z pewnością zwróci uwagę Pań Młodych, które uwielbiają tego rodzaju ozdoby.

 

Dodatkowo nasz nowy zestaw to nie tylko możliwość szybkiego zamawiania, ale również oszczędność pieniędzy! Wybierając komplet płacicie mniej niż zestawiając wszystkie elementy znajdujące się w Complete Fotoalbum osobno!

 

Kompletny zestaw ślubny

Dwukolorowe tkaniny

 

Zapraszamy do projektowania! Z chęcią zobaczymy Wasze realizacje!

 

 

 

 

Komentarze

Czy planujecie w niedalekiej przyszłości wprowadzić do oferty sam fotoalbum gamma (bez pendriva i boxa)?

Można zamówić fotoalbum w tkaninach, które są dostępne w linii GAMM - są to tkaniny DUO. Jednak jeśli chodzi o wzory i dodatki w postaci kamyczków Swarovskiego to są one dostępne tylko w linii GAMMA.

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.