Fotoksiążka - DreamBook

KOMPOZYCJA MIESIĄCA GRUDZIEŃ

Nowy rok to kolejne szanse na rozwinięcie skrzydeł, realizację marzeń oraz przetestowanie nowości, dlatego w tym miesiącu przygotowaliśmy coś dla odważnych i nie bojących się zmian - fotografów modowych!

W ostatnim miesiącu 2016 roku chcemy zaproponować Wam książkę, która jest spełnieniem fotograficznych marzeń i snów, czyli DreamBooka z Canon DreamLabo 5000.

 

Ten fotoprodukt to świetne narzędzie, którym Wy jako fotografowie mody możecie się posługiwać przy zdobywaniu nowych zleceń. Prezentacja efektów Waszych prac w takiej oprawie na pewno wywrze wrażenie na potencjalnych klientach!

 

To samo dotyczy modelek, czy modeli wykonujących u Was sesje. Portfolio wydrukowane na Canon DreamLabo 5000 to prawdziwy „majstersztyk”, który uwzględni wszelkie detale.

 

Dodatkowo poszczególne akcenty mogą zostać uwydatnione lub delikatnie stłumione w zależności od papieru, jaki wybierzecie.

 

Poszerzenie oferty i wejście w nowy rok z takim asortymentem produktowym z pewnością zaskoczy oraz zachwyci Waszych klientów!

 

Pewnie jesteście ciekawi czego możecie się spodziewać po naszej "perełce"?

 

Oczywiście wszystkiego, co najlepsze, czyli:

  • świetnej jakości druku atramentowego,

  • szczegółowości zdjęć,

  • wrażenia przestrzenności ujęć,

  • neutralnych czarnobieli,

  • soczystych zieleni,

  • ostrości wydruków.

Na dodatek DreamBook to fotoksiążka, która rozkłada się na płasko! Dzięki czemu żaden szczegół nie zostanie schowany w wewnętrzną krawędź, co jest niezmiernie istotne w przypadku sesji modowych.

 

Nasza grudniowa kompozycja miesiąca to dowód na to, że jeden projekt fotoksiążki to świetne rozwiązanie zarówno dla Ciebie, jak i modelki. DreamBook może stać się portfolio Twoim oraz zleceniodawcy.

 

Chyba nikt z Was nie jest w stanie oprzeć się takim argumentom i pokusie zamówienia naszego nowego fotoproduktu?

 

W takim razie zapraszamy do sprawdzenia wszystkich wariantów możliwych do stworzenia podczas zamawiania DreamBooka.

 

Druk atramentowy

 

Różne rodzaje papierów

Fotoksiążka z Canon DreamLabo 5000

Głęboka czerń druku

fotografia modowa

Komentarze

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.