DreamBook z Canon DreamLabo 5000

DreamBook – fotoksiążka marzeń

Marzenia są po to aby je spełniać! To właśnie one popchnęły nas do stworzenia wyjątkowego fotoproduktu. DreamBook bo o nim mowa, to fotoksiążka, którą drukujemy na Canon DreamLabo 5000. Jak się okazuje jest ona stworzona dla fotografii ślubnej! Dlaczego? To wyjaśnimy poniższymi argumentami.

Zapewnia fenomenalną szczegółowość zdjęć

Ten aspekt z pewnością docenią Wasi klienci z uwagi na panującą ostatnimi czasy modę na fotografię detali. Elementy koronki, bukietu ślubnego, czy kryształowej biżuterii to szczegóły, które nie stanowią wyzwania dla DreamBooka.

Dotyczy to również wszelkiego rodzaju elementów ozdobnych kościoła, sali czy nawet oświetlenia, które druk atramentowy odtworzy na kartach fotoksiążki.

Śmiało możemy powiedzieć, że DreamBook to synonim słowa szczegół!

Szczegółowość druku

Ujecie detali w DreamBooku


Świetna kolorystyka

To kolejna mocna strona fotoksiążki z Canon DreamLabo 500. Tym razem czarne będzie w końcu czarne, a białe – białe, co z uwagi na kolorystykę strojów Państwa Młodych jest niezmiernie istotne.

Dodatkowo druk atramentowy, który jest wykorzystywany w tym fotoprodukcie zapewnia rzeczywiste odwzorowanie odcieni skóry. Panny Młode będą mogły, zobaczyć z dokładnością swój idealny makijaż z dnia ślubu w postaci zdjęć.

Jednak nie zapominajmy o kwestii pleneru gdzie najczęściej dominuje zieleń. Tutaj również mamy dla Was miłą niespodziankę! Soczyście zielone pola są wpisane, a właściwie wtłoczone w naszą najnowsza fotoksiążkę. Z resztą zobaczcie sami.

Soczysta zieleń uzyskiwana dzieki Canon DreamLabo 5000

Buduje wrażenie przestrzenności

Fotoksiążka wpływa na wrażenie złudzenia – obecności na widniejących fotografiach. Dzięki czemu Państwo Młodzi jak również rodzice, świadkowie, czy pozostali goście oglądając ją będą mogli przenieść się w czasie do uroczystości zaślubin.

Ponadto DreamBook stanowi gwarancję ostrego oraz realistycznego obrazu dzięki 10000000 różnych wariantów kolorystycznych, które potęgują wrażanie trójwymiarowości.

Wrażenie przestrzenności w DreamBooku

DreamBook - fotoksiążka marzeń

80 stron wspomnień

Na miękkich kartach możesz zamieścić cały fotoreportaż ślubny! Dodatkowo strony projektuje się jak rozkładówki, więc możecie na nich zamieścić nawet całe zdjęcia bez obawy, że wewnętrzna część fotoksiażki zostanie wciągnięta do środka!

Fotoksiażka od najlepszefoto.pl

Jak widać DreamBook to fotoksiązka, w której tkwi ogromny potencjał! Przekonajcie się o tym sami!

Zapraszamy do projektowania!


 

Komentarze

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.