fotoprodukty najlepszefoto.pl

Podsumowanie kompozycji miesiąca – roku 2016

Rok 2016 już za nami! Możemy śmiało powiedzieć, że był to dla nas czas intensywnej, ale również owocnej i przyjemnej pracy. Wiele w ciągu tego roku się zmieniło. Jednak pewna kwestia została niezmienna: zawsze chcieliśmy wychodzić naprzeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom. Nasze działania były również ukierunkowane na inspirowanie Was oraz wspieranie we wszelkich aspektach Waszej fotograficznej działalności, dlatego też powstał cykl KOMPOZYCJI MIESIĄCA.

 

Kompozycje miesiąca, to zestawienia naszych fotoproduktów, które z dumą publikowaliśmy od stycznia do grudnia 2016 r. Prezentowaliśmy w nich różne połączenia i zestawienia pozycji, które znajdują się w naszej ofercie. Mieszaliśmy linie, style, wzory i kolory, tak aby stworzyły zestaw, który Wy z powodzeniem moglibyście oddać swoim klientom.

 

Jak mogliście zauważyć w kompozycjach miesiąca, nie zabrakło również podziału na kategorie: ślubne, dziecięce, biznesowe czy buduarowe. Wszystko po to, aby każdy z Was mógł znaleźć coś ze swojej dziedziny i zainspirować się naszymi propozycjami.

 

Ponadto staraliśmy się, aby w naszych comiesięcznych zestawieniach znalazły się nie tylko produkty, z których od dawna jesteśmy dumni, ale również nowości, o które powiększyła się w 2016 roku nasza oferta.

 

Dlatego też oprócz fotoalbumów, fotoksiążek, opakowań na nośniki danych, wall decorów mogliście zobaczyć w listopadzie i w grudniu Complete Fotoalbum oraz DreamBooka – czyli nasze ostatnie perełki produktowe.

 

Cykl kompozycji miesiąca roku 2016 dobiegł już końca. Mamy nadzieję, że zestawienia, które dla Was przygotowywaliśmy były inspirujące i pozwoliły zobaczyć, jak ciekawe komplety można stworzyć z naszych fotoproduktów, aby oddać klientowi pełen reportaż.

 

Jednocześnie jesteśmy ciekawi, która z kompozycji roku 2016 przypadła Wam najbardziej do gustu? A może wykorzystaliście którąś z nich w swoim projekcie?

 

Z niecierpliwością czekamy na opinie i sugestie.

 

zestaw dla fotografii dziecięcej

fotografia dziecięca - fotprodukty

fotoprodukty z własnym projektem

zestaw dla fotografii dziecięcej - gotowe szablony

zestaw dla fotografa slubnego

sesja buduwarowa - fotoprodukty

fotoprodukty - najlepszefoto.pl

zestaw fotoproduktów dla pary młodej i rodziców

fotografia dziecięca - zestaw dla fotografa dziecięcego

pakiet fotoproduktów dla fotografii ślubnej

 

Complete fotoalbum - zestaw ślubny

DreamBook

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.