spotkanie najlepszefoto

Kawa, ciastka i Zalamo - czyli spotkania dla fotografów ślubnych, którzy chcą zarabiać więcej!

Dodane przez Monika Sałek / Ilość komentarzy (5)

Jesteś fotografem ślubnym? To musisz znać Zalamo!


My z portalem Zalamo współpracujemy już kilka lat. W styczniu wspólnie odwiedziliśmy 6 miast w różnych częściach kraju, od Katowic po Gdańsk, spotykając się z grupami fotografów przy kawie i ciastku. Tym razem spotkaliśmy się na południu Polski, a więc w Zaczerniu obok Rzeszowa!
Tak, dobrze myślicie - spotkanie odbyło się w siedzibie firmy najlepszefoto.pl.

spotkanie najlepszefoto

Zaproszeni fotografowie mogli poznać narzędzia Zalamo dla fotografów ślubnych, o których opowiadała Gosia oraz Ela z Zalamo. Takie spotkania są świetną okazją do uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące portalu czy też lepszego poznania jego możliwości. W końcu chodzi o to, żeby więcej zarabiać ;)

Każde spotkanie z Wami to świetna okazja do zaprezentowania naszej oferty, a zwłaszcza nowości produktowych. Tym razem opowiadał o tym Mateusz, a każdy obecny mógł namacalnie poznać nową odsłonę Fotoksiążki PRO oraz Folio Box. Największe wrażenie, jak na naszych wszystkich spotkaniach, zrobiły wydruki na papierze Mohawk, o gramaturze 216 g/m², czyli nasz głęboki mat. W formacie 30x42 robi naprawdę duże wrażenie! Zresztą zobaczcie sami:

fotoksiążka na matowym papierze

Wraz z grupą fotografów odwiedziliśmy naszą naświetlarnię, gdzie Andrzej i Łukasz opowiedzieli m.in. o korekcji zdjęć, kalibracji i profilach oraz drukarnię, w której to Jaromir przedstawił najważniejsze maszyny, na których drukowane są najnowsze produkty z naszej oferty (Fotoksiążka PRO oraz DreamBook). Taki spacer zawsze wywiera duże wrażenie i zmienia wyobrażenia o naszej firmie.

Chciałbyś wziąć udział w takim spotkaniu? Daj nam znać, bo w przyszłości będziemy organizować podobne wydarzenia. Nie może Cię na nich zabraknąć!

zalamo i najlepszefoto

drukarnia najlepszefoto

lab najlepszefoto

Komentarze

ale miło było Was zobaczyć <3 i co niektórych poznać!

Ola Ciebie również było nam miło znów zobaczyć ;) Do następnego!

Było super. Tyle ciekawostek tak niedaleko od domu :) Czas wdrożyć kilka nowości w nowym sezonie ;) Pozdrawiam

Słyszeliśmy od znajomych, że w Trójmieście były już 2 spotkania. Szkoda, że zaproszenia są tak wybiórcze bo z chęcią byśmy się na nich pojawili jako żę korzystamy z Was od kilku lat zamawiajac kilkanaście albumów rocznie.

:) Chętnie wezmę udział w takim spotkaniu

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.