fotoksiążka dla fotografa

Press Photo Expo 2018 - byliśmy tam!

22 stycznia w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie po raz kolejny odbyły się targi Press Photo Expo. Na trzech piętrach budynku zebrały się największe firmy z fotograficznego światka m.in. Canon, Nikon, Fujifilm, Sony, Olympus oraz wiele innych.

Plan wydarzenia obfitował w wykłady i prelekcje, na których można było zapoznać się z najnowszym sprzętem i technologiami. Uczestnicy mogli zaczerpnąć wielu porad dotyczących pracy w zawodzie fotografa, począwszy od tych zdrowotnych po psychologiczne.

Gościem specjalnym wydarzenia była Alixandra Fazzina. O swoich pracach opowiadali także m.in. Agata Grzybowska, Bogdan Dziworski, czy Marcin Dobas.

Wśród zaproszonych firm nie mogło zabraknąć również nas - najlepszefoto.pl. Nasze stoisko już od początku budziło zainteresowanie wśród przybyłych na Press Photo Expo.

O godzinie 13:00 ofertę firmy zaprezentował Mateusz, którego możecie spotkać na wielu wydarzeniach z branży foto i video. Przedstawił główne produkty znajdujące się w ofercie firmy. Największe wrażenie na fotografach zrobiła Fotoksiążka PRO na papierze Mohawk oraz fotoksiążka DreamBook.

fotoprodukty online

fot. Cezary Lewandowski

 

najlepszefoto.pl na wydarzeniach foto

fot. Cezary Lewandowski

 

marka fotografa

fot. Cezary Lewandowski

 

Nasze stoisko przeżyło małe oblężenie – co oczywiście bardzo nas cieszy. Każdy chciał dotknąć papierów dostępnych w naszych fotoproduktach.

Takie wydarzenia są zawsze świetną okazją do pokazania na żywo produktów, opowiedzenia pokrótce o technologii, a przede wszystkim do bezpośredniego poznania osób zajmujących się różnymi rodzajami fotografii.

Piotr Krupiński najlepszefoto.pl

fot. Piotr Krupiński

 

najlepszefoto.pl na wyjazdach

fot. Piotr Duszak

 

stoisko najlepszefoto.pl

fot. Tomasz Żukowski

 

fotoprodukt dla fotografa

fot. Piotr Duszak

 

rozmowy z fotografami

fot. Piotr Duszak

 

Marcin Dobas fotowyprawy

fot. Piotr Duszak

 

Już niebawem wyruszamy na kolejne podboje – trzymajcie za nas kciuki!

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.