Targi w Łodzi Film Video Foto 2018

Złoto na XXI Targach Film Video Foto

Zgodnie z naszą tradycją, w tym roku również mogliście spotkać się z nami na łódzkich XXI Targach Film Video Foto 2018. Już na wstępie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się odwiedzić nasze stoisko, zrobić wspólne zdjęcie i porozmawiać.

 

Expo w Łodzi

Fotografowie na targach 2018

Spotkania z fotografami

Razem z nami do Łodzi przyjechało kilka nowości, a wśród nich Complete Fotoksiążka PRO, Folio Box i Lite Album. Pierwszy z produktów zdobył złoty medal. Z kolei ostatnie albumy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w związku z nadchodzącym sezonem komunijnym.

 

Pakiet upominkowy dla fotografa

Film Video Foto Łódź

 

Była także mała niespodzianka, czyli drewniane opakowania na odbitki, które bardzo wam się podobały. Produkt będzie wkrótce w sprzedaży. Uchylimy nieco rąbka tajemnicy i zdradzimy jeszcze tylko, że będą one dostępne również z pendrivem w wersji 3.0.

 

Największe targi fotograficzne w Polsce

Targi w Łodzi 2018

 

Na naszym stoisku mogliście otrzymać katalogi, wzorniki materiałów i papieru, które dla was przygotowaliśmy. Jesteśmy przekonani, że okażą się pomocne podczas spotkań z klientami. Mamy nadzieję, że udało wam się także skorzystać z organizowanego przez nas wykładu duetu fotografów - Malachite Meadow i wynieśliście z niego sporo wskazówek do własnej, codziennej pracy.

 

Malachite Meadow

 

Targi w Łodzi dla fotografów

Najlepszefoto na targach

Jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzone 3 dni i do zobaczenia.

Fotografowie na targach

Targi w Łodzi Film Video Foto

Nie mogło zabraknąć najlepszefoto

Zapraszamy na relację filmową.

Fotorelacja z targów

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.