Okładki demonstracyjne – do czego służą?

Okładki demonstracyjne to zestaw dowolnie wybranych przez Ciebie pięciu różnych wzorów opraw, zamkniętych w eleganckim Album Box'ie. Jak każdy zestaw demonstracyjny, czy produkt pokazowy, to narzędzie Twojej pracy.

 

narzędzie pracy każdego fotografa 

 

Wiadomo, że pierwsze wrażenie liczy się najbardziej – kiedy klienci zobaczą stylowe opakowanie i kilka rożnych możliwości personalizowania fotoalbumu czy fotoksiążki, na pewno zadziała to na ich wyobraźnię, a Ty szybciej podpiszesz umowę. Zobaczenie i dotknięcie czegoś na żywo, daje zupełnie inny efekt, niż zobaczenie tego w katalogu, czy na stronie www.

 

Dlatego to właśnie z myślą o Tobie – odświeżyliśmy dostępne już wcześniej w naszej ofercie ZESTAWY OKŁADEK DEMONSTRACYJNYCH. Kierowaliśmy się przy tym aktualnie panującymi trendami, dlatego możesz je zamówić z naszymi nowymi, pastelowymi tkaninami i ekoskórami, dużymi akrylowymi okienkami, czy w modnej, minimalistycznej formie z samym napisem. 

 

okładki pokazowe dla każdego fotografa

 

Co wchodzi w skład zestawu?

 

Obecnie zestaw obejmuje aż sześć najbardziej popularnych wzorów z kolekcji, takich jak:


    • Classic,
    • Biała Dama,
    • Czarna Gwiazda,
    • Gamma,
    • Kreativ 100%,
    • Akryl Prestige.

Frontów opraw jest aż dwadzieścia cztery - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Są wersje ślubne, dziecięce, beauty, z okienkami, okuciami, obszyciami, a także z nadrukiem UV. Wszystkie w formacie 30x30.

Poniżej wszystkie z nich.

okładka 1okładka 2okładka 3okładka 4okładka 5okładka 6 okładka 7okładka 8okładka 9okładka 10okładka 11okładka 12 okładka 13okładka 14okładka 15okładka 16okładka 17okładka 18 okładka 19okładka 20okładka 21okładka 22  okładka 23okładka 24

W jednym pudełku mieści się aż pięć różnych okładek, ale jeśli wydaje Ci się to niewystarczające, bo chcesz pokazać klientom więcej możliwości, możesz zamówić kilka zestawów. Dodatkowo do wyboru masz jeszcze aż cztery wzory samego opakowania. Od klasycznych szarości, czerni i beżu, do modnego obecnie, miętowego odcienia zieleni. 

 

Dlaczego warto zamówić zestaw okładek?

 

Przede wszystkim klient chce mieć wybór - dzięki kilku różnym okładkom możecie wspólnie ustalić co woli – zdjęcie na całej oprawie, kilka okienek, a może sam napis? Może od razu wybierze zaproponowane przez nas gotowe połączenie koloru z napisem i okienkiem, a Ty zaoszczędzisz czas?

 

okładki na fotoalbumy Najlepszefoto 

 

Kolejnym plusem dla Ciebie jest to, że na spotkanie z klientem nie musisz brać wielu, ciężkich produktów, aby pokazać różne możliwości wykonania okładki. Klienci kupują przede wszystkim oczami, dlatego tak istotne jest to, aby pokazać im co mogą zamówić, a nie tylko opowiadać o tym. Poręczne, wygodne do przewiezienia zestawy demonstracyjne zdecydowanie pomogą Ci w prezentacji, a co za tym idzie w sprzedaży produktów. Powodzenia!

Proponowany przez nas zestaw okładek demonstracyjnych ZAMÓW TUTAJ.

 

Kamila Kania

Komentarze

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.