monitor jako najlepszy sprzęt do obróbki zdjęć

Jaki monitor wybrać do obróbki zdjęć?

Komputer, tuż obok aparatu, to jedno z podstawowych narzędzi pracy każdego fotografa. Jego najbardziej istotnym elementem dla większości osób, które profesjonalnie obrabiają zdjęcia, jest odpowiedni monitor. I choć na rynku znaleźć można ich bardzo wiele, nie każdy będzie właściwy. Czy istnieje sprzęt, który nie tylko sprawi, że Twoja praca będzie przyjemniejsza, ale także usprawni współpracę z labem? Jak sprawić, aby to, co widzisz na ekranie swojego monitora, wylądowało na papierze w drukarni? Na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu monitora? Czego unikać? Wreszcie ile to wszystko kosztuje? Postaramy się pomóc.

Warsztaty dla klientów najlepszefoto.pl w Kamionce

RELACJA Z TRZECIEJ EDYCJI SPOTKANIA Z NASZYMI KLIENTAMI - CYZIÓWKA WRZESIEŃ 2017

Trzecie już spotkanie z naszymi klientami w podrzeszowskiej Kamionce za nami. 11 i 12 września poznaliśmy następną grupę fotografów, z którymi współpracujemy, tworząc dla nich indywidualne fotoprodukty. Wszyscy z nich razem - i każdy z osobna - wnieśli w to wydarzenie wiele pozytywnych emocji.

Warsztaty fotograficzne organizowane przez najlepszefoto.pl i firmę Canon wraz z Wiktorem Franko

Najlepszefoto meeting time - Cyziówka Maj 2017

Już drugi raz, wraz z firmą Canon, byliśmy organizatorami warsztatów dla grupy fotografów i osób związanych z branżą fotograficzną. 29 i 30 maja gościliśmy w malowniczym Folwarku Cyziówka w Kamionce, niedaleko Rzeszowa.